Cookie / süti kezelés
Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a targoncakupa.hu honlap működésének biztosítása, látogatóinak magasabb szintű kiszolgálása, látogatottsági statisztikák készítése, illetve marketing tevékenységünk támogatása érdekében cookie-kat alkalmazunk. Az Elfogadom gomb megnyomásával Ön hozzájárulását adja a cookie-k, alábbi linken elérhető tájékoztatóban foglaltak szerinti, kezeléséhez. Kérjük, vegye figyelembe, hogy amennyiben nem fogadja el, úgy a weboldal egyes funkciói nem lesznek használhatók.
Tudjon meg többet…
Rendben
Nem fogadom el

2019-es EREDMÉNYEK

Selejtező

Helyezés
a selejtező után
Rajt-
szám
VERSENYZŐ NEVE Cég neve SELEJTEZŐ EREDMÉNY ELŐDÖNTŐ PÁRBAJ DÖNTŐ
1. 105 Nagy Csaba SMR Automotive Mirror Technology Hungary Bt. 0:59 3:00  
2. 22 Nemes György P&G Hyginett Kft. Gyöngyös 1:06 2:47 2:48
3. 35 Prechlik Róbert  V-Casting KFt. 1:07 2:51  
4. 247 Győri Szabolcs LKH Leoni Kft. 1:08 3:00  
5. 12 Czene Ferenc Waberer's 1:11 1:36 4:00
6. 222 Szinável  Richard Fehrer 1:11 1:51 3:06
7. 91 Balázs Attila Le Bélier Szolnok 1:12 2:33  
8. 149 Arany-Tóth Sándor László Jobszolg Kft. 1:12 3:00  
9. 148 Balogh Zoltán Sándor (HOPI) HOPI Hungária Logisztikai Kft. 1:13 3:00  
10. 157 Szabó László Linde Gáz Mo.Zrt Dunaújváros 1:14 1:15 4:00
11. 25 Bozsó Balázs G-sis integrations 1:14 1:53 2:19
12. 150 Budai Róbert Linde Gáz Mo.Zrt Kelet-Mo. 1:15 3:00  
13. 246 Erős Zsolt LKH Leoni Kft. 1:15 0:58 4:00
14. 114 Juhász Imre KUKA Hungária Kft 1:15 1:41 2:30
15. 32 Geleta Attila Alukönigstahl Kft. 1:15 1:31 2:38
16. 100 Horváth Zsolt Tetra Pak Csomagolóanyag gyártó Zrt. 1:18 1:55  
17. 116 Balogh Zoltán (Tetra Pak) Tetra Pak Csomagolóanyag gyártó Zrt. 1:18 3:00  
18. 101 Kalóz Attila Kreatív Logisztika kft. 1:20 3:00  
19. 189 Koch Gábor Sándor Audi Hungária Zrt. 1:20 3:00  
20. 178 Ferenczi Dávid S&F Logfit Kft. 1:20 2:00 4:00
21. 106 Kovács Zoltán SMR Automotive Mirror Technology Hungary Bt. 1:20 1:48  
22. 197 Végh Tibor Baumit Kft. 1:21 1:15 4:00
23. 212 Éri Péter Fiege Kft. 1:22 1:24 4:00
24. 147 Koncz Attila Kreatív Logisztika Kft. 1:23 3:00  
25. 169 Brezovszki Zoltán Vitafoam Magyarország Kft. 1:23 1:31 4:00
26. 242 Simon János Arconic-Köfém Kft. 1:24 2:35  
27. 248 Dobos Attila Arconic-Köfém Kft. 1:25 2:04 4:00
28. 81 Varga Tibor Le Bélier Szolnok 1:25 1:52 3:55
29. 226 Uber Sándor BAT Pécsi Dohánygyár Kft. 1:27 1:51 4:00
30. 200 Kovács Krisztián Zoltán Essentra Filter Products Kft. 1:27 3:00  
31. 168 Papp Géza Vitafoam Magyarország Kft. 1:28    
32. 43 Benkő András Metálplaszt Kft. 1:28    
33. 128 Bostyán László Zollner Kft. 1:29    
34. 151 Trajcsik Tibor Linde Gáz Mo.Zrt Kelet-Mo. 1:31    
35. 161 Cseh Norbert Rosenberger Mo. Kft. 1:31    
36. 180 Valea George Dániel S&F Logfit Kft. 1:32    
37. 124 Németh Szilárd Güntner Tata Kft. 1:33    
38. 154 Szabó Zsolt Viktor Benteler Autótechnika Kft. 1:34    
39. 239 Szaniszló Ferenc Fehrer 1:34    
40. 237 Gáspár Norbert Schaeffler Savaria Kft. 1:35    
41. 156 Kiss Zsolt Linde Gáz Mo.Zrt Dunaújváros 1:35    
42. 193 Puskás Roland Diehl Aviation Hungary Kft. 1:35    
43. 7 Terbócs Csaba Vesta Facility Management KFT 1:35    
44. 61 Szabados István Tetra Pak Csomagolóanyag gyártó Zrt. 1:35    
45. 201 Bárczi András Essentra Filter Products Kft. 1:36    
46. 120 Schattinger Ferenc Güntner Tata Kft. 1:37    
47. 107 Omar Lekouara  SMR Automotive Mirror Technology Hungary Bt. 1:37    
48. 170 Pápista János Vitafoam Magyarország Kft. 1:38    
49. 184 Czirák László Benteler Kft. 1:39    
50. 71 Nagy Richard Aqua-form 1:40    
51. 207 Komjáthi Barna János Fehrer 1:40    
52. 176 Styaszni Péter Saubermacher-Focuson Logistics Kft 1:40    
53. 172 Tomojzer Csaba Bock Hungária Kft. 1:40    
54. 78 Mályi László Cargo Gate 1:41    
55. 203 Masatsch Bence Essentra Filter Products Kft. 1:41    
56. 177 Komár-Minkos Dezső Saubermacher-Focuson Logistics Kft 1:42    
57. 153 Hibácskó Tamás Linde Gáz Mo.Zrt Dunaújváros 1:42    
58. 119 Valuska Gergő Metálplaszt Kft. 1:42    
59. 181 Major Balázs Rosenberger Mo. Kft. 1:42    
60. 182 Zalka Melinda Saubermacher-Focuson Logistics Kft 1:43   4:09
61. 28 Forgács Tibor Johnson Electric Hungary kft 1:43    
62. 136 Balázs József BPW Hungária Kft. 1:44    
63. 57 Lövész Szabolcs Flogiston Kft. 1:44    
64. 238 Berta Dávid BAT Pécsi Dohánygyár Kft. 1:44    
65. 155 Erdei Gábor Benteler Autótechnika Kft. 1:45    
66. 179 Gájer Péter S&F Logfit Kft. 1:46    
67. 118 Tóth Imre KUKA Hungária Kft 1:46    
68. 60 Pacsko Zsolt Quehenberger Logistics Kft 1:47    
69. 16 Lőrincz Ádám Präzi-hungaria kft 1:48    
70. 235 Seiler Alexandra Schaeffler Savaria Kft. 1:48   4:03
71. 34 Medve Gyula NAGÉV Rács Kft 1:49    
72. 204 Magyari Krisztián Mondi Szada KFT 1:49    
73. 125 Bíró Zsolt Levente Motim Műkorund Kft 1:50    
74. 132 Gere Ádám Tr Hungary Kft 1:52    
75. 129 Sleng Zoltán Zollner Kft. 1:53    
76. 135 Dombi Róbert Güntner Tata Kft. 1:53    
77. 68 Bíró Albert Term-Co Zrt 1:53    
78. 233 Hencz András Trilakk 1:54    
79. 85 Tombácz János Pick Szeged Zrt. Szeged 1:54    
80. 86 Katona Béla Audi Hungária Zrt. 1:54    
81. 39 Várhegyi Norbert Orange Pack Kft. 1:56    
82. 186 Szemeti József ESAB-Mór Kft. 1:56    
83. 188 Szabó Gábor ESAB-Mór Kft. 1:57    
84. 217 Józsi Ferenc Duna Dráva Cement Kft 1:57    
85. 92 Mezei János Dsv Solutions Hungary 1:57    
86. 88 Tóth Zoltán Chili Produkt Kft. 1:59    
87. 115 Pongrácz Patrícia KUKA Hungária Kft 2:00   4:21
88. 77 Varga László (Cargo Gate) Cargo Gate 2:00    
89. 18 Hegedűs Tamás Kovács Kft. 2:00    
90. 196 Bátori István Baumit Kft. 2:01    
91. 183 Sipos Attila László BAU-MODUL KFT. 2:01    
92. 227 Hlopka Krisztián BAT Pécsi Dohánygyár Kft. 2:02    
93. 166 Győző Gábor Rosenberger Mo. Kft. 2:02    
94. 160 Himeshàzi Pèter Cembrit kft 2:03    
95. 82 Matula Zsolt Pick Szeged Zrt. Szeged 2:03    
96. 173 Soós Roland Bock Hungária Kft. 2:03    
97. 152 Molnár Ervin Linde Gáz Mo.Zrt Kelet-Mo. 2:03    
98. 218 Varga Antal Gof Hungary Kft. 2:04    
99. 44 Mezei Dávid Masped Logisztika kft 2:04    
100. 250 Molnár Roland P&G Hyginett Kft. Csömör 2:05    
101. 187 Kondri János IPHIS Kft. 2:06    
102. 23 Podlaviczki Zsolt Wienerberger Zrt. 2:09    
103. 249 Ispaits Zoltán  Arconic-Köfém Kft. 2:09    
104. 54 Mészáros József Le Bélier Szolnok 2:09    
105. 75 Lólé Norbert Term-Co Zrt 2:09    
106. 162 Mihály Zsolt Feszültség Kft. 2:09    
107. 159 Ifju Péter Nass Magnet Hungária Kft 2:09    
108. 117 Schütt Norbert Zollner Kft. 2:10    
109. 11 Bódi Szabolcs Gábor Rauch 2:11    
110. 192 Mészáros Roland Bombardier Transportation Hungary Kft 2:12    
111. 127 Kiss Krisztián Imperial Logistics Kft. 2:12    
112. 62 Kiri Attila Habi kft 2:13    
113. 191 Orosz János Ferenc Diehl Aviation Hungary Kft. 2:13    
114. 26 Sebestyén Árpád Quehenberger Logistics Kft 2:13    
115. 80 Szili-Atyimity Vilmos Flogiston Kft. 2:15    
116. 31 Gyenes Attila Express One Hungary Kft 2:16    
117. 228 Vályogos József Siemens Zrt. 2:16    
118. 27 Sipos Tamás Express One Hungary Kft 2:17    
119. 195 Bozó Zsolt Bombardier Transportation Hungary Kft 2:18    
120. 139 Schnelbach Árpád Nass Magnet Hungária Kft 2:20    
121. 133 Sziva Zsolt Kaposplast kft 2:21    
122. 113 Szabó György Róbert Berek Zsalu Kft 2:22    
123. 137 Döbröntei Dávid BPW Hungária Kft. 2:24    
124. 38 Lengyel Csaba Granit Csiszolószerszám Kft. 2:25    
125. 232 Kern László FANUC Hungary Kft. 2:26    
126. 171 Nemes Krisztián Bock Hungária Kft. 2:26    
127. 206 Jakab András Mondi Szada KFT 2:26    
128. 126 Mahál Tamás Imperial Logistics Kft. 2:26    
129. 13 Gulyás László Fafém butoripazi zrt 2:27    
130. 2 Sándor Zoltán KÜHNE+NAGEL Gyöngyös 2:27    
131. 37 Sávoly Tibor Granit Csiszolószerszám Kft. 2:27    
132. 158 Ifju Róbert Nass Magnet Hungária Kft 2:27    
133. 229 Orosz János ALPINE Kft. 2:28    
134. 42 Méhész György Gàbor Kovács Kft. 2:28    
135. 89 Spruzina Zoltán József Raben Trans European Hungary 2:29    
136. 110 Bednár Tamás P&G Hyginett Kft. Csömör 2:31    
137. 67 Viniczai Tamás Innight Hungary kft 2:32    
138. 79 Kovács Ferenc Remat Zrt. 2:34    
139. 59 Mihó István Term-Co Zrt 2:34    
140. 205 Juhász Zoltán Mondi Szada KFT 2:35    
141. 214 Kispál Szilveszter Ton-system Kft 2:36    
142. 58 Németh Noémi Éltex Kft 2:37    
143. 244 Tóth Tibor Color Pack Zrt. 2:38    
144. 3 Madarász Viktor Orange Pack Kft. 2:38    
145. 208 Mészáros Ádám Tisza Automative Kft. 2:39    
146. 72 Dolecsek Károly Cola-Trans Kft 2:41    
147. 112 Szabó Zoltán Nemo pack kft 2:41    
148. 194 Kotroczó Ádám Bombardier Transportation Hungary Kft 2:42    
149. 121 Papik Tibor Syncreon Hungary Kft. 2:43    
150. 103 Nagy Róbert (Keter Kft.) KETER 2:44    
151. 97 Pohl Tibor Mapei Kft. 2:45    
152. 185 Kaiser Ferenc ESAB-Mór Kft. 2:47    
153. 190 Bakos Zsolt Diehl Aviation Hungary Kft. 2:49    
154. 93 Németh József Schneider Electric - ZEG 2:50    
155. 108 Móra Attila Pick Szeged Zrt. Szeged 2:50    
156. 29 Lakatos Árpád Express One Hungary Kft 2:52    
157. 138 Rozs Róbert BPW Hungária Kft. 2:53    
158. 36 Hóbor István Granit Csiszolószerszám Kft. 2:56    
159. 84 Mácsai Imre Márk Orange Pack Kft. 2:57    
160. 17 Ricsák Péter MS-E Commerce Kft. 3:00    
161. 175 Csabai Antal Fruit Lord Kft 3:00    
162. 20 Szabó Attila Grundfos Kft. Sz.fehérvár 3:00    
163. 134 Kuzman Mariann KÜHNE+NAGEL Gyöngyös 3:00    
164. 236 Kutassy Attila Schaeffler Savaria Kft. 3:00    
165. 104 Kindó Zoltán Hi-Lex Hungary Kft. 3:00    
166. 45 Takács Gábor TolnatexT 3:00    
167. 198 Barnóczki Regina Virág AD Plastik 3:00    
168. 213 Török Sándor Ton-system Kft 3:00    
169. 221 Hédli Tamás Hanon Systems Hungary Kft 3:00    
170. 223 Schneider Tibor Hanon Systems Hungary Kft 3:00    
171. 224 Kugler János Hanon Systems Hungary Kft 3:00    
172. 76 Sipos Norbert Belfry CC kft 3:00    
173. 6 Nacsa Norbert Nordtek Imexco Kft 3:00    
174. 63 Nagy Róbert (Kühne) KÜHNE+NAGEL Gyöngyös 3:00    
175. 109 Tóth Balázs Nematech Kft 3:00    
176. 210 Lehoczki László Fiege Kft. 3:00    
177. 230 Balogh György ALPINE Kft. 3:00    
178. 95 Varga Árpád Mapei Kft. 3:00    
179. 123 Marton Szabolcs Hankook Tire.kft 3:00    
180. 52 Szabó Balázs Walter bt 3:00    
181. 53 Deák Román Walter bt 3:00    
182. 83 Pintér Attila Nagel Hungaria Kft 3:00    
183. 46 Hidasi Gyula Masped Logisztikai Kft 3:00    
184. 211 Kosiba Mihály Fiege Kft. 3:00    
185. 1 Hamrik Péter Quehenberger Logistics Kft 3:00    
186. 73 Tóth Albert Földesi Rákoczi Mezőgazdasági Kft 3:00    
187. 142 Nagy Tibor Kerekes Szállítási és Kereskedelmi Kft 3:00    
188. 215 Sebők Zsolt Chinoin Zrt 3:00    
189. 216 Márai Krisztián Chinoin Zrt 3:00    
190. 94 Bálint Krisztián Mapei Kft. 3.00    

 

Párbaj

15 döntőbe jutott Párbajnyertes ideje sorrendben
Rajtszám Név Cég Időeredmény
246 Erős Zsolt LKH Leoni Kft. 0:58
157 Szabó László Linde Gáz Mo.Zrt Dunaújváros 1:15
197 Végh Tibor Baumit Kft. 1:15
212 Éri Péter Fiege Kft. 1:24
32 Geleta Attila Alukönigstahl Kft. 1:31
169 Brezovszki Zoltán Vitafoam Magyarország Kft. 1:31
12 Czene Ferenc Waberer's 1:36
114 Juhász Imre KUKA Hungária Kft 1:41
222 Szinável  Richard Fehrer 1:51
226 Uber Sándor BAT Pécsi Dohánygyár Kft. 1:51
81 Varga Tibor Le Bélier Szolnok 1:52
25 Bozsó Balázs G-sis integrations 1:53
178 Ferenczi Dávid S&F Logfit Kft. 2:00
248 Dobos Attila Arconic-Köfém Kft. 2:04
22 Nemes György P&G Hyginett Kft. Gyöngyös 2:47
Vigaszágról döntőbe jutott:    
Rajtsz Név Cégnév Idő
172 Tomojzer Csaba Bock Hungária Kft. 1:25

 

Döntő 

EGYÉNI
HELYEZÉS VÉGEREDMÉNY
RAJTSZÁM  VERSENYZŐ NEVE CÉG NEVE DÖNTŐ IDŐEREDMÉNYE
1. 25 Bozsó Balázs G-sis integrations 2:19
2. 114 Juhász Imre KUKA Hungária Kft 2:30
3. 32 Geleta Attila Alukönigstahl Kft. 2:38
4. 22 Nemes György P&G Hyginett Kft. Gyöngyös 2:48
5. 222 Szinável  Richard Fehrer 3:06
6. 172 Tomojzer Csaba Bock Hungária Kft. 3:13
7. 81 Varga Tibor Le Bélier Szolnok 3:55
8. 12 Czene Ferenc Waberer's 4:00
9. 157 Szabó László Linde Gáz Mo.Zrt Dunaújváros 4:00
10. 169 Brezovszki Zoltán Vitafoam Magyarország Kft. 4:00
11. 178 Ferenczi Dávid S&F Logfit Kft. 4:00
12. 197 Végh Tibor Baumit Kft. 4:00
13. 212 Éri Péter Fiege Kft. 4:00
14. 226 Uber Sándor BAT Pécsi Dohánygyár Kft. 4:00
15. 246 Erős Zsolt LKH Leoni Kft. 4:00
16. 248 Dobos Attila Arconic-Köfém Kft. 4:00

 

Végeredmény, csúcsok

SELEJTEZŐ    
0:59 Nagy Csaba SMR Automotive Mirror Hungary Bt.
     
Elődöntő PÁRBAJ    
0:58 Erős Zsolt LKH Leoni Kft.
     
Elődöntő VIGASZÁG    
1:25 Tomojzer Csaba Bock Hungária Kft.
     
DÖNTŐ    
2:19 Bozsó Balázs G-sis Integrations
     
Legjobb NŐI versenyző (Két forduló összesített időeredménye alapján)
     
Seiler Alexandra Schaeffler Savaria Kft. 4:03
     
Csapatverseny eredménye    
     
1.           SMR Automotive Mirror Technology Hungary Bt.
2.           Tetra Pak Csomagolóanyaggyártó Kft.  
3.           Fehrer Kft.    
     
Tippmix nyertes    
178-as rajtszámú versenyző:   Ferenczi Dávid S&F Logfit Kft.

 

Targoncaverseny 2019
Csapatverseny végeredmény

Csapat helyezése  Rajtszám Cég neve Versenyző neve SELEJTEZŐ IDŐEREDMÉNY Csapat selejtező összidő
  105 SMR Automotive Mirror Technology Hungary Bt. Nagy Csaba 0:59 3:56
1. 106 SMR Automotive Mirror Technology Hungary Bt. Kovács Zoltán 1:20 3:56
  107 SMR Automotive Mirror Technology Hungary Bt. Omar Lekouara  1:37 3:56
  61 Tetra Pak Csomagolóanyag gyártó Zrt. Szabados István 1:35 4:11
2. 100 Tetra Pak Csomagolóanyag gyártó Zrt. Horváth Zsolt 1:18 4:11
  116 Tetra Pak Csomagolóanyag gyártó Zrt. Balogh Zoltán (Tetra Pak) 1:18 4:11
  207 Fehrer Komjáthi Barna János 1:40 4:25
3. 222 Fehrer Szinável  Richard 1:11 4:25
  239 Fehrer Szaniszló Ferenc 1:34 4:25
  168 Vitafoam Magyarország Kft. Papp Géza 1:28 4:29
4. 169 Vitafoam Magyarország Kft. Brezovszki Zoltán 1:23 4:29
  170 Vitafoam Magyarország Kft. Pápista János 1:38 4:29
  153 Linde Gáz Mo.Zrt Dunaújváros Hibácskó Tamás 1:42 4:31
5. 156 Linde Gáz Mo.Zrt Dunaújváros Kiss Zsolt 1:35 4:31
  157 Linde Gáz Mo.Zrt Dunaújváros Szabó László 1:14 4:31
  178 S&F Logfit Kft. Ferenczi Dávid 1:20 4:38
6. 179 S&F Logfit Kft. Gájer Péter 1:46 4:38
  180 S&F Logfit Kft. Valea George Dániel 1:32 4:38
  200 Essentra Filter Products Kft. Kovács Krisztián Zoltán 1:27 4:44
7. 201 Essentra Filter Products Kft. Bárczi András 1:36 4:44
  203 Essentra Filter Products Kft. Masatsch Bence 1:41 4:44
  54 Le Bélier Szolnok Mészáros József 2:09 4:46
8. 81 Le Bélier Szolnok Varga Tibor 1:25 4:46
  91 Le Bélier Szolnok Balázs Attila 1:12 4:46
  150 Linde Gáz Mo.Zrt Kelet-Mo. Budai Róbert 1:15 4:49
9. 151 Linde Gáz Mo.Zrt Kelet-Mo. Trajcsik Tibor 1:31 4:49
  152 Linde Gáz Mo.Zrt Kelet-Mo. Molnár Ervin 2:03 4:49
  154 Benteler Autótechnika Kft. Szabó Zsolt Viktor 1:34 4:58
10. 155 Benteler Autótechnika Kft. Erdei Gábor 1:45 4:58
  184 Benteler Autótechnika Kft. Czirák László 1:39 4:58
  242 Arconic-Köfém Kft. Simon János 1:24 4:58
11. 248 Arconic-Köfém Kft. Dobos Attila 1:25 4:58
  249 Arconic-Köfém Kft. Ispaits Zoltán  2:09 4:58
  114 KUKA Hungária Kft Juhász Imre 1:15 5:01
12. 115 KUKA Hungária Kft Pongrácz Patrícia 2:00 5:01
  118 KUKA Hungária Kft Tóth Imre 1:46 5:01
  120 Güntner Tata Kft. Schattinger Ferenc 1:37 5:03
13. 124 Güntner Tata Kft. Németh Szilárd 1:33 5:03
  135 Güntner Tata Kft. Dombi Róbert 1:53 5:03
  176 Saubermacher-Focuson Logistics Kft Styaszni Péter 1:40 5:05
14. 177 Saubermacher-Focuson Logistics Kft Komár-Minkos Dezső 1:42 5:05
  182 Saubermacher-Focuson Logistics Kft Zalka Melinda 1:43 5:05
  226 BAT Pécsi Dohánygyár Kft. Uber Sándor 1:27 5:13
15. 227 BAT Pécsi Dohánygyár Kft. Hlopka Krisztián 2:02 5:13
  238 BAT Pécsi Dohánygyár Kft. Berta Dávid 1:44 5:13
  161 Rosenberger Mo. Kft. Cseh Norbert 1:31 5:15
16. 166 Rosenberger Mo. Kft. Győző Gábor 2:02 5:15
  181 Rosenberger Mo. Kft. Major Balázs 1:42 5:15
  117 Zollner Kft. Schütt Norbert 2:10 5:32
17. 128 Zollner Kft. Bostyán László 1:29 5:32
  129 Zollner Kft. Sleng Zoltán 1:53 5:32
  94 Bálint Krisztián Mapei Kft. 3.00 3:22
18. 95 Varga Árpád Mapei Kft. 3:00 6:09
  97 Pohl Tibor Mapei Kft. 2:45 6:09
  171 Bock Hungária Kft. Nemes Krisztián 2:26 6:09
19. 172 Bock Hungária Kft. Tomojzer Csaba 1:40 6:09
  173 Bock Hungária Kft. Soós Roland 2:03 6:09
           
  235 Schaeffler Savaria Kft. Seiler Alexandra 1:48 6:23
20. 236 Schaeffler Savaria Kft. Kutassy Attila 3:00 6:23
  237 Schaeffler Savaria Kft. Gáspár Norbert 1:35 6:23
  59 Term-Co Zrt Mihó István 2:34 6:36
21. 68 Term-Co Zrt Bíró Albert 1:53 6:36
  75 Term-Co Zrt Lólé Norbert 2:09 6:36
  190 Diehl Aviation Hungary Kft. Bakos Zsolt 2:49 6:37
22. 191 Diehl Aviation Hungary Kft. Orosz János Ferenc 2:13 6:37
  193 Diehl Aviation Hungary Kft. Puskás Roland 1:35 6:37
  185 ESAB-Mór Kft. Kaiser Ferenc 2:47 6:40
23. 186 ESAB-Mór Kft. Szemeti József 1:56 6:40
  188 ESAB-Mór Kft. Szabó Gábor 1:57 6:40
  82 Pick Szeged Zrt. Szeged Matula Zsolt 2:03 6:47
24. 85 Pick Szeged Zrt. Szeged Tombácz János 1:54 6:47
  108 Pick Szeged Zrt. Szeged Móra Attila 2:50 6:47
  204 Mondi Szada KFT Magyari Krisztián 1:49 6:50
25. 205 Mondi Szada KFT Juhász Zoltán 2:35 6:50
  206 Mondi Szada KFT Jakab András 2:26 6:50
  139 Nass Magnet Hungária Kft Schnelbach Árpád 2:20 6:56
26. 158 Nass Magnet Hungária Kft Ifju Róbert 2:27 6:56
  159 Nass Magnet Hungária Kft Ifju Péter 2:09 6:56
  1 Quehenberger Logistics Kft Hamrik Péter 3:00 7:00
27. 26 Quehenberger Logistics Kft Sebestyén Árpád 2:13 7:00
  60 Quehenberger Logistics Kft Pacsko Zsolt 1:47 7:00
  136 BPW Hungária Kft. Balázs József 1:44 7:01
28. 137 BPW Hungária Kft. Döbröntei Dávid 2:24 7:01
  138 BPW Hungária Kft. Rozs Róbert 2:53 7:01
  192 Bombardier Transportation Hungary Kft Mészáros Roland 2:12 7:12
29. 194 Bombardier Transportation Hungary Kft Kotroczó Ádám 2:42 7:12
  195 Bombardier Transportation Hungary Kft Bozó Zsolt 2:18 7:12
           
  210 Fiege Kft. Lehoczki László 3:00 7:22
30. 211 Fiege Kft. Kosiba Mihály 3:00 7:22
  212 Fiege Kft. Éri Péter 1:22 7:22
  27 Express One Hungary Kft Sipos Tamás 2:17 7:25
31. 29 Express One Hungary Kft Lakatos Árpád 2:52 7:25
  31 Express One Hungary Kft Gyenes Attila 2:16 7:25
  3 Orange Pack Kft. Madarász Viktor 2:38 7:31
32 39 Orange Pack Kft. Várhegyi Norbert 1:56 7:31
  84 Orange Pack Kft. Mácsai Imre Márk 2:57 7:31
  36 Granit Csiszolószerszám Kft. Hóbor István 2:56 7:48
33. 37 Granit Csiszolószerszám Kft. Sávoly Tibor 2:27 7:48
  38 Granit Csiszolószerszám Kft. Lengyel Csaba 2:25 7:48
  2 KÜHNE+NAGEL Gyöngyös Sándor Zoltán 2:27 8:27
34. 63 KÜHNE+NAGEL Gyöngyös Nagy Róbert (Kühne) 3:00 8:27
  134 KÜHNE+NAGEL Gyöngyös Kuzman Mariann 3:00 8:27
  221 Hanon Systems Hungary Kft Hédli Tamás 3:00 9:00
35. 223 Hanon Systems Hungary Kft Schneider Tibor 3:00 9:00
  224 Hanon Systems Hungary Kft Kugler János 3:00 9:00